Cięcie i wiercenie w betonie

Wykonujemy usługi diamentowego wiercenia w betonie w województwie wielkopolskim

Dostrzegając dynamiczny rozwój ogólnopolskiej infrastruktury firma M.DIAMENT oferuje usługi diamentowego wiercenia i cięcia w Kaliszu, Lesznie, Sieradzu, Rawiczu i okolicach. Zamówienia realizowane w województwach i powiatach wyceniane są na podstawie indywidualnych zleceń, negocjowanych z inwestorem.

Wiercenie otworów

pod kanalizację, tworzenie otworów i przepustów. Otwory są równe i estetyczne, nie wymagają dodatkowej obróbki.

Wiercenie w kręgach betonowych
Cięcie piłą ścienną
Wiercenie wiertłami koronowymi

pozwala uzyskać otwory o różnej głębokości i średnicy.

Wiercenie w murze

Otwory równe i estetyczne. Nie wymagają dodatkowej obróbki.

Usługi techniki diamentowej

Dostrzegając dynamiczny rozwój infrastruktury w województwie wielkopolskim i łódzkim firma M.DIAMENT oferuje usługi wiercenia i ciecia w Łodzi i okolicach. Zamówienia realizowane w powiecie łódzkim wyceniane są na podstawie indywidualnych zleceń, negocjowanych z inwestorem. Bazą wyceny jest cennik wiercenia i cięcia umieszczony na stronie M.DIAMENT. Należy jednak nadmienić iż ceny mogą się różnic w zależności od dodatkowych utrudnień które są w stanie pojawić się w trakcie realizowanego zlecenia. Profesjonalną i pełną informację dotyczącą wierceń w rejonie Łodzi.

Technika diamentowa

Usługi z użyciem techniki diamentowej to najważniejsza gałąź naszej działalności. Wieloletnie doświadczenie sięgające 1997 roku i opinia wśród Klientów czyni z nas lidera techniki diamentowej w regionie!

Nieustannie śledzimy zmieniające się oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy przygotowani do produkcji standardowych narzędzi diamentowych, jak również tych niestandardowych, dopasowanych do potrzeb naszych Klientów pod kątem długości oraz średnicy. Jednocześnie zapewniamy krótki czas realizacji takiego zamówienia.

Kontakt

Biuro/Dział Handlowy

e-mail: sylwia@mdiament.eu
tel. +48 71 345 83 06
kom. +48 609 022 320
kom. +48 534 486 362

Dział techniczny/Wiercenie i cięcie

e-mail: irek@mdiament.eu
kom. +48 609 022 320

Dział rozwoju/marketing

e-mail: gosia@mdiament.eu
kom. +48 696 456 587