wiertła z segmentami diamentowymi

FIRMA M.DIAMENT

Jesteśmy prekursorem polskiej produkcji wierteł koronowych w technice diamentowej, dystrybutorem narzędzi diamentowych, tarcz i wiertnic. Oferujemy jakość asortymentu i dostęp do produktów wysokiej klasy. Tworzymy dojrzałe i nowoczesne rozwiązania w branży techniki diamentowej, wiercenia i cięcia.

Nieprzerwanie od 2008 roku prowadzimy działalność opartą na doświadczeniu naszych pracowników sięgającym 1997 roku. Dzięki zaangażowaniu, elastyczności i odwadze w działaniu realizujemy kolejne projekty, osiągając uznanie partnerów. Zaufanie do M.DIAMENT wzmacniamy jakością oferowanego produktu i usługi.

Poświęcenie i pasja tworzenia stanowi moc zespołu naszych specjalistów, a sukces firmy oparty jest na  partnerskich relacjach z klientem.

Misja

Misją M.DIAMENT jest utrzymanie pozycji lidera na polskim rynku branży techniki diamentowej. Dążymy do tworzenia partnerstwa opartego na jakości, otwartości i zaufaniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie koncentrując się na dostarczeniu wysokiej jakości produktów i usług. Gwarantując dobrą cenę zapewniamy pełne zadowolenie kontrahentom.

Technika diamentowa

Tarcze diamentowe

Więcej

Wiertła diamentowe

Więcej

Wiertnice diamentowe

Więcej

Akcesoria

Więcej

Adaptery

Więcej

Wiertła do wiertnic HILTI

Więcej
Wiertła i tarcze diamentowe

Regeneracja w 24h

Więcej
Diamentowe cięcie i wiercenie

Wiercenie w betonie

Więcej