Tarcza TURBO

Jakość

Zastosowanie:
Talerz do szlifowania betonu , piaskowca wapiennego twardego , kamienia naturalnego. Stosowany do szlifierek kątowych i do betonu. Szlifowanie na sucho. Idealny do dokładnej obróbki, wygładzenia krawędzi oraz ich usuwania. Ręczne prace szlifierskie.

Szlifierka kątowa
Na sucho

Cechy:
– niska wysokość talerza
– przeznaczony dla typowych szlifierek kątowych
– posiada segmenty turbo do bardzo dobrego szlifu i gładkiej powierzchni

Cennik TURBO
Średnica (mm) Wysokość segmentu (mm) Otwór (mm) Cena katalogowa netto (PLN)
105 5 22,2 84
115 5 22,2 96
125 5 22,2 102

Tarcza DWURZĘDOWA

Jakość

Zastosowanie:
Talerz do szlifowania betonu, piaskowca wapiennego twardego. Szlifowanie przeprowadza się za pomocą szlifierek kątowych oraz szlifierek do betonu na sucho . Idealny do końcowej obróbki elementów betonowych.

Szlifierka kątowa
Na sucho

Cechy:
– podwójny rząd segmentów w celu zapewnienia gładkości szlifu
– uniwersalność
– dobry stosunek jakości do ceny

Cennik DWURZĘDOWE
Średnica (mm) Wysokość segmentu (mm) Otwór (mm) Cena katalogowa netto (PLN)
125 5 22,2 102

Tarcza BLASTRAC

Jakość

Zastosowanie: 
Talerz BLASTRAC stosowany przy polerowaniu i wyrównaniu powierzchni, usuwaniu starych powłok malarskich, klejów. Poleruje się nim terakotę i kamień naturalny. Przeznaczony do szlifierek typu BLASTRAC, szlifowanie na sucho i mokro.

Szlifierka do betonu
Na mokro
Na sucho

Cechy:
– wysoka koncentracja diamentów
– wydajność długa żywotność

Cennik BLASTRAC
Średnica (mm) Wysokość segmentu (mm) Otwór (mm) Cena katalogowa netto (PLN)
250 n/d n/d 960

Tarcze ABRASIV

Jakość

Zastosowanie: 
Tarcza ABRASIV (abrazyjna) przeznaczona do usuwania nieprawidłowości na powierzchni świeżo wylanego betonu, cegły, piaskowca i innych materiałów. Przeznaczony dla typowych szlifierek kątowych.

Szlifierka do betonu
Na sucho

Cechy:
– korpus turbiny pozwalający na odprowadzenie pyłów
– 100 % większa wydajność przy zdzieraniu materiału
– duża koncentracja diamentu w segmencie

Cennik ABRASIV
Średnica (mm) Wysokość segmentu (mm) Otwór (mm) Cena katalogowa netto (PLN)
125 5 22,2 240
150 5 22,2 360
180 5 22,2 504

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/0e0808e22ba3ba9c8be551e813d803c2.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 130, Array) #1 /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://mdiamen...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiam in /home/klient.dhosting.pl/noweseo/mdiament.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130