Tarcze diamentowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza wrocławska firma stała się liderem w branży narzędziowej w regionie Dolnego Śląska. Profesjonalne tarcze diamentowe stanowią jeden z podstawowych towarów, które sprzedajemy.

Wszystkie akcesoria z segmentami diamentowymi do przecinania, szlifowania, pił ręcznych i ściennych zostały wykonane z zastosowaniem najnowszej technologii produkcyjnej, co pozwala na długotrwałą eksploatację i precyzyjne działanie.

Uniwersalne modele do delikatnej ceramiki czy kamienia naturalnego ułatwią pracę na sucho i mokro, a obróbka twardych materiałów budowlanych typu beton czy asfalt z wykorzystaniem specjalnej tarczy RING nie sprawi żadnych problemów! Nasza firma sama korzysta z narzędzi, które oferuje swoim Klientom, więc jesteśmy pewni ich wyjątkowej trwałości i niezawodności.

Tarcze z segmentami diamentowymi

Jako uznany na dolnośląskim rynku producent możemy Państwu zaproponować uniwersalne tarcze z segmentami diamentowymi do różnego rodzaju maszyn: przecinarki, piły ręcznej i szlifierki, a także specjalne modele do obróbki ceramiki oraz wersję RING do betonu lub asfaltu. Kupując narzędzia w naszej wrocławskiej firmie, możecie być pewni, że będą one pracować niezawodnie przez długi czas.

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i najwyższej jakości segmentów diamentowych ze sprawdzonymi metodami produkcji nasze narzędzia nie zawiodą Państwa w żadnej sytuacji .Niezależnie od tego, czy potrzebujecie tarcz do pił ręcznych, szlifierek, przecinarek, czy też poszukujecie specjalnych modeli RING przeznaczonych do betonu, asfaltu lub wersji idealnych do przetwarzania ceramiki – w firmowym katalogu czeka szeroka gama rozwiązań!

Tarcze z segmentami diamentowymi

 

Oferujemy Ci nowoczesne tarcze diamentowe dostosowane do cięcia szerokiej gamy materiałów. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii, najwyższej jakości segmentów diamentowych ze sprawdzonymi metodami produkcji, tworzone przez M.DIAMENT tarcze nie zawiodą Cię, bez względu na to, co chcesz ciąć.

Niezależnie od tego, czy potrzebna Ci porządna tarcza do granitu, niezawodne tarcze do: świeżego betonu, betonu, betonu zbrojonego, asfaltu, szamotu,  silikatu, porotermu, kamienia naturalnego czy kamienia polnego – w naszym katalogu czeka na Ciebie szeroka gama rozwiązań.

Kupując tarcze u nas, możesz być pewien, że będą pracować niezawodnie przez długi czas, gwarantując wysoką dokładność każdego nacięcia.